FINISAR

Sorteer op:

Refurbished
FTLF8519P2BNL-(N1) FTLF8519P2BNL-(N1) 2gbps 850nm Short Wave SFP GBIC Transceiver
€5,00
Refurbished
FTRJ8519P1BNL-B1 FTRJ8519P1BNL-B1 2GB SFP 1000Base-SX GBIC
€5,00
Refurbished
FTRJ8519P1BNL FTRJ8519P1BNL 2GB SFF Short Wave Fibre Channel Optical
€10,00
Refurbished
FTLF8524P2BNV FTLF8524P2BNV 4 Gbps Short Wave SFP Transceiver
€5,00
Refurbished
FTRJ8524P2BNV FTRJ8524P2BNV 4GB SFP SW Fiber Optic Transceiver
€10,00
NEW
FTLX8571D3BCL FINISAR OEM FTLX8571D3BCL 10GB SFP+ TRANSCEIVERS
€36,00
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
You are using a really old version of
Internet Explorer, click here to upgrade your browser.
x